Logo’nun perakende sektörü için özel olarak geliştirdiği Logo Diva RETAIL, sektörde giderek değişen beklenti ve ihtiyaçlara kapsamlı ve kullanışlı özellikleriyle yanıt sunuyor.

Değişen perakendecilik anlayışına yanıt 

Perakende sektörünün ve müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına ve çeşitlenen beklentilerine yanıt sunmak için geliştirilen Logo Diva RETAIL, gelişmiş özellikleriyle bulut üzerinden birçok farklı sürecin gerçek zamanlı yönetilmesini sağlayarak kullanıcılarına tüm satış kanallarında benzersiz müşteri deneyimi sunuyor.

Tüm ihtiyaçlar için tek çözüm

Logo Diva RETAIL, çok kanallı satış süreçlerinden başarılı kampanya uygulamalarına, mobil ödeme entegrasyonlarından kesintisiz müşteri deneyimine kadar her aşamada yepyeni özellikler sunuyor! Müşteri deneyimi odaklı, en yeni teknolojilerle donatılmış, dijital dönüşümü yakalayan, hızlı ve verimli bir çözüm olan Logo Diva RETAIL, perakendeye yönelik yenilikçi bir çözüm olarak öne çıkıyor. 

Perakende uygulamalarına bütüncül bir yaklaşım 

Bulutun özgürleştiren modern altyapısını, tüm kanallarınızda etkili deneyimler oluşturmanız için tasarlanan Logo Diva RETAIL ile mağazalarınızda satıştan kampanya süreçlerine, mobil ödeme entegrasyonlarından çok kanallı satış süreçlerine, hızlı ve güvenilir kasa uygulamalarına kadar her aşamada benzersiz deneyim ve kullanım kolaylığı sunuyor.

Konuşmayı Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?